Romer Xtensafix - najważniejsze cechy
Fotelików samochodowych jest wiele. Nie dziwi więc fakt, że większość osób ma problemy ze znalezieniem tego najbardziej odpowiedniego. Różnią się one bowiem nie tylko kolorami, wyglądem czy ceną, ale również kwestiami z zakresu komfortu oraz ochrony. Chcąc mieć pewność, że dziecko będzie podróżować wygodnie, a jednocześnie bezpiecznie, warto postawić na Romer Xtensafix. Jest to nowoczesny fotelik samochodowy, prezentujący innowacyjne rozwiązania.
Warto wiedzieć, że Romer Romer Xtensafix przeznaczony jest dla dzieci z przedziału wagowego 9-36 kg. Zapewnia bezpieczeństwo podczas podróżowania, dzięki aż trzem systemom mocowania. To od rodziców i modelu pojazdu zależy, w jaki sposób siedzisko zostanie zainstalowane (Isofix, V-tether oraz klasyczne pasy samochodowe). Zaletą jest możliwość jazdy dziecka w uprzęży aż do 25 kg. Do tej pory było to niedostępne - pociechy mogły podróżować w zintegrowanych pasach tylko do 18 kg.
Romer Xtensafix - jako pierwszy fotelik z grupy 9-36 kg - daje możliwość tak zaawansowanej i dobrze dopracowanej regulacji pozycji spoczynkowej. Inne foteliki z tej grupy albo nie posiadały takiej funkcji wcale, albo była ona bardzo słaba.

romer xtensafix chili pepper front