Romer VersaFix - dlaczego warto go wybrać?
Wiele jest osób, które przekonały się jak ważny jest wybór odpowiedniego fotelika samochodowego. Nawet najmniejszy błąd, spowodowany podjęciem niewłaściwej decyzji może mieć bardzo poważne skutki. Tym bardziej, jeśli stawia się na najtańsze rozwiązania.
Chcąc mieć pewność, że dziecko w samochodzie przewożone jest w bezpieczny sposób, warto postawić na nowoczesny model - Romer VersaFix. Jest to fotelik samochodowy, który łączy w sobie najwyższe standardy bezpieczeństwa z wysokim komfortem. To przede wszystkim dlatego ,warto postawić na Romer VersaFix - model przeznaczony dla dzieci od 9. miesiąca życia do 4. roku życia.  
Fotelik ten jest niezwykle bezpieczny, a jednocześnie łatwy w instalacji - w każdym samochodzie. A to dlatego, że posiada aż trzy opcje mocowania: Isofix, standardowe pasy bezpieczeństwa, Isofix + Toptether. Nad bezpieczeństwem czuwa ponadto 5-punktowy pas bezpieczeństwa.
Fotelik Romer VersaFix jest nie tylko bezpieczny, ale i wygodny. Podróż w nim jest niezwykle komfortowa. A to za sprawą miękkiego obicia i możliwości regulacji wysokości zagłówka.

romer versafix chili pepper