Dlaczego warto zdecydować się na Romer MaxFix?
Wybierając fotelik samochodowy, warto kierować się nie tylko ceną. Trzeba bowiem wiedzieć, że największe znaczenie ma przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa oraz komfort. Tym bardziej, jeśli mamy w planach zabierać pociechę w dalekie podróże. Dlatego też, mając na uwadze powyższe kwestie, dobrze jest zdecydować się na innowacyjne rozwiązanie od Romer - fotelik MaxFix.
Jest to model, który został zaprezentowany na targach Kind & Jugend 2012. Prezentuje wiele zaawansowanych rozwiązań, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i wygodę dziecku.
Warto wiedzieć, że Romer MaxFix przeznaczony jest już od pierwszych dni życia. Montuje się do tyłem do kierunku jazdy. Od standardowych fotelików tego typu różni się jednak tym, że zapewnia on znacznie więcej miejsca na nóżki malucha. Dzięki temu podróżowanie nie jest uciążliwe. Ponadto istnieje możliwość regulacji pozycji spoczynkowej i wysokości zagłówka.
Ważne jest również to, że Romer MaxFix mocowany jest za pomocą systemu Isofix. Dzięki temu rodzice mają pewność prawidłowej instalacji.

romer max-fix z keep cool cover